Atliekų tvarkymas

Stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimas

 
 
UAB „Nemėžio komunalininkas“ 2020 m.birželio mėn. vykdys stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu pagal grafiką:
 
       Seniūnija           Data       
Pagirių sen. Birželio 1 d.
Juodšilių sen. Birželio  4 d.
Marijampolio sen.

Birželio 9 d.

Rudaminos sen.

Birželio  12 d.

Nemėžio sen. Birželio 16 d.
Šatrininkų sen. Birželio 18 d.
Rukainių sen. Birželio 22 d.
Medininkų sen. Birželio 23 d.
Kalvelių sen. Birželio 25 d.
Mickūnų sen. Birželio 30 d.
Lavoriškių sen. Birželio 26 d.
 
 Iš gyventojų bus surenkami seni baldai ir rakandai, namų ūkio santechnikos įrenginiai, būsto įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje: galvaniniai elementai, akumuliatoriai,lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, gyvsidabrio turinčios atliekos, panaudoti tepalai, tepalų filtrai ir kitos naftos produktų atliekos.
 
Norėdami sužinoti tikslią atliekų surinkimo vietą, gyventojai gali kreiptis į savo seniūnijos atstovus arba į UAB „Nemėžio komunalininkas“ dispečerinę (85) 2350 398.
 
  Atkreipiame dėmesį į tai, kad statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse Vilniaus r., Šatrininkų sen.,  Vėliučionių k. tel. 8 618 06547  ir Vilniaus r., Sudervės sen., Grikienių k. tel. 8 687 88592, todėl apvažiavimo būdu šitos atliekos nesurenkamos. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje  http://www.vrsa.lt/go.php/lit/Placiau/2632 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/