Atliekų tvarkymas

Stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu 2023 m. gegužės - birželio mėn.

Informuojame, kad UAB "Nemėžio komunalininkas" 2023 m. gegužės - birželio mėn. vykdys stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu iš užsiregistravusių Juodšilių, Kalvelių, Lavoriškių, Marijampolio, Medininkų, Mickūnų, Nemėžio, Pagirių, Rudaminos, Rukainių ir Šatrininkų seniūnijos gyventojų. Registracija vyks iki  š. m. balandžio mėn. 21 d.

Iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t. t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje (galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai). Atliekos bus surenkamos tik paskirtą dieną iš parinktų bei suderintų taškų. Iki tos dienos atliekos jau turi būti paruoštos išvežimui, išneštos iš namų ir sukrautos prie kelio, kur laisvai gali privažiuoti krovininis transportas. Grafikas š. m. balandžio 28 d. bus viešinamas mūsų internetiniame tinklalapyje.

Gyventojai, norintys užsiregistruoti stambiagabaričių ir pavojinų atliekų išvežimui, turi siųsti prašymą į el. paštą atliekutvarkymas@nkom.lt arba kreiptis tel. nr. 867494307. Prašome nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį, tikslų adresą iš kur paimti minėtas atliekas bei kiek ir kokias stambiąsias ir pavojingąsias atliekas numatoma atiduoti.

Atkreipiame dėmesį, kad padangos, žaliosios, statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) apvažiavimo būdu nesurenkamos. Šios atliekos iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje https://www.vrsa.lt/atlieku-tvarkymas/dideliu-gabaritu-atlieku-surinkimo-aiksteles/407 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/

Stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu 2022 m. spalio - lapkričio mėn.

Informuojame, kad UAB "Nemėžio komunalininkas" 2022 m. spalio - lapkričio mėn. vykdys stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu iš užsiregistravusių Juodšilių, Kalvelių, Lavoriškių, Marijampolio, Medininkų, Mickūnų, Nemėžio, Pagirių, Rudaminos, Rukainių ir Šatrininkų seniūnijos gyventojų pagal grafiką:

Nr.  Seniūnija Gyvenvietės Surinkimo dienos
1 Pagirių Pagiriai, Baltoji Vokė, Keturiasdešimt Totorių, Vaidotai, Melekonys, Gojus, Mikašiūnai, Didieji Lygainiai, Merešlėnai, Didžialaukis Spalio 17, 18, 19 d.
2 Juodšilių  Juodšiliai, Prūdiškės, Dusinėnai, Valčiūnai Spalio 20, 21 d.
3 Marijampolio Marijampolis, Kalveliai, Vilkiškės, Akmeniškės, Terešiškės, Galiniai, Beržiškės, Parudaminys Spalio 24, 25, 26, 27 d.
4 Rudaminos Rudamina, Kalviškės, Papiškės, Dukeliai, Šveicarai, Daubėnai Lapkričio 3, 4 d.
5 Nemėžio Nemėžis, Kloniai, Skaidiškės, Pakalniškės, Daržininkai Lapkričio 7, 8 d.
6 Rukainių Rukainiai, Kryžkelis, Mykoliškės, Naujasėdžiai, Juodiškės, Užukenė, Nelydiškės, Sirvydai, Akmenė, Savičiūnai, Arklėnai Lapkričio 9, 10, 11 d.
7 Šatrininkų Grigaičiai, Karklėnai, Kyviškės, Verbuškės, Dobromislė Lapkričio 14 d.
8 Medininkų  Medininkai, Dainava Lapkričio 15 d.
9 Kalvelių Kalveliai, Šumskas, Pakenė, Kuosinė, Norvaišai, Stauniškės, Santakai, Užtilčiai Lapkričio 16, 17, 18 d.
10 Mickūnų Mickūnai, Skaisteriai, Milašinė, Galgiai, Kairėnai, Egliškės Lapkričio 21, 22, 23 d.
11 Lavoriškių Lavoriškės, Liesiškės, Slabada, Mostiškės, Pečiulinė, Burniškės, Nevieriškės, Bildžiai, Dekaniškės        Lapkričio 24, 25, 28 d.

 

Iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t. t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje (galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai). Atliekos bus surenkamos tik paskirtą dieną iš parinktų bei suderintų taškų. Iki tos dienos atliekos jau turi būti paruoštos išvežimui, išneštos iš namų ir sukrautos prie kelio, kur laisvai gali privažiuoti krovininis transportas. 

Atkreipiame dėmesį, kad padangos, žaliosios, statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) apvažiavimo būdu nesurenkamos. Šios atliekas iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekos ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje https://www.vrsa.lt/atlieku-tvarkymas/dideliu-gabaritu-atlieku-surinkimo-aiksteles/407 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/