Atliekų tvarkymas

 

Stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu 2023 m. spalio - lapkričio mėn.

 

Informuojame, kad UAB "Nemėžio komunalininkas" 2023 m. spalio - lapkričio mėn. vykdys stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu iš užsiregistravusių Juodšilių, Kalvelių, Lavoriškių, Marijampolio, Medininkų, Mickūnų, Nemėžio, Pagirių, Rudaminos, Rukainių ir Šatrininkų seniūnijos gyventojų. Registracija vyks iki  š. m. rugsėjo mėn. 29 d.
 
Iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t. t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje (galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai). Atliekos bus surenkamos tik paskirtą dieną iš parinktų bei suderintų taškų. Iki tos dienos atliekos jau turi būti paruoštos išvežimui, išneštos iš namų ir sukrautos prie kelio, kur laisvai gali privažiuoti krovininis transportas. Grafikas š. m. spalio pradžioje bus viešinamas mūsų internetiniame tinklalapyje. 
 
Gyventojai, norintys užsiregistruoti stambiagabaričių ir pavojinų atliekų išvežimui, turi siųsti prašymą į el. paštą atliekutvarkymas@nkom.lt arba kreiptis tel. nr. 867494307. Prašome nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį, tikslų adresą iš kur paimti minėtas atliekas bei kiek ir kokias stambiąsias ir pavojingąsias atliekas numatoma atiduoti. Sodų bendrijos teritorijose sodų bendrijų pirmininkai turi parinkti bei suderinti vietas su UAB "Nemėžio komunalininkas", kur bus surenkamos minėtos atliekos ( specialusis transportas negalės privažiuoti prie kiekvienos sodų valdos).
 
Atkreipiame dėmesį, kad padangos, žaliosios, statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) apvažiavimo būdu nesurenkamos. Šios atliekas iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje https://www.vrsa.lt/atlieku-tvarkymas/dideliu-gabaritu-atlieku-surinkimo-aiksteles/407 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/.