Atliekų tvarkymas

Buitinių ir rūšiavimo atliekų surinkimo grafikas

 

 Informuojame, kad 2020 m. rugsėjo 21d. Galgių k. : Perlų, Draugystės, Tulpių, Medžiotojų, Gėlių, Taikos ir Lauko gatvėse nebus tuštinami buitinių atliekų konteineriai, nes bus vykdomi kelio darbai ir pravažiavimas bus uždarytas. Konteineriai bus ištuštinti pagal numatytą grafiką tai yra spalio 5 dieną, maišus su šiukšlėm galite palikti prie konteinerio.  

Atsiprašome už nepatogumus. 

 

2020 m. Birželio - Gruodžio mėn. buitinių atliekų konteinerių tuštinimo grafikas

DĖMESIO: Į buitinių atliekų konteinerį draudžiama pilti žemės gruntą, statybines atliekas, pavojingas, skystas atliekas, degančias ar karštas atliekas (pelenus, šlaką), žaliąsias atliekas.

 

 

2020 m. Spalio - Gruodžio mėn. rūšiavimo konteinerių tuštinimo grafikas. 

DĖMESIO: Į stiklo pakuočių atliekų konteinerį draudžiama mesti: veidrodžių stiklą, keramiką, elektros lemputes, televizorių ekranus, langų stiklą, langų stiklo paketus ir automobilių stiklus; Į popieriaus/plastiko/metalo pakuočių atliekų konteinerį draužiama mesti: sauskelnes, dažais, tepalais ar kitomis statybinėmis medžiagomis suteptą popierių, vienkartines nosinaites, riebalais suteptą popierių,  higienos reikmenis ( skutimosi peiliukus, dantų šepetėlius), medicinines atliekas, elektroninę įrangą, aerozolio flakonėlius.

 

 

Daugiau informacijos apie atliekų tvarkymą: http://nkom.lt/dar-kita.html